• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ходаковський запропонував "владі ДНР" евакуювати людей із прифронтових зон

Засновник банди "Схід" Олександр Ходаковський запропонував "владі республіки" переселити жителів районів, які розташовані близько до лінії фронту, в готелі

Олександр Ходаковський
Олександр Ходаковський
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

За його словами, «влада» просто зобов'язана запропонувати людям альтернативу, а вони нехай самі вирішують, їхати їм чи ні.

«Ще раз пропоную використовувати під евакуацію готельний фонд. Закріпити його за главами міст і районів, поставити їм завдання підготувати об'єкти до розміщення біженців, скласти методичку, що брати з собою людям, а чого не варто брати, щоб не захаращувати транспорт і обмежену житлову площу, виділити цей самий транспорт, і доповнення: не чекати, поки клюне, а дозволити вже зараз переїжджати тим, хто в особливій групі ризику», — написав терорист.

«Коли ми будемо підраховувати втрати, я нагадаю про дії і бездіяльність. Я знаю, що буде спроба все списати на віроломного ворога, але в цій ситуації цей номер не пройде. А якщо ми вживемо заходів, то навіть якщо вони виявляться не цілком успішними — ми зробили, що змогли», — резюмував Ходаковський.

Нагадаємо, раніше ватажок "ДНР" Денис Пушилін дав зрозуміти, що Росія збирається воювати з Україною, а не домовлятися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua