• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ходаковський зізнався про давнє союзі з Пушилиным в боротьбі з Захарченко

Реклама на dsnews.ua
Колишній секретар Радбезу ДНР" і засновник банди "Схід" Олександр Ходаковський заявив, що не є опозицією керівництва "ДНР"

Так Ходаковський відреагував на критику в соцмережах за фотографію з главою "ДНР" Денисом Пушилиным, передає "ДС" з посиланням на Новини Донбасу.

"Але питання в тому, що ми ніколи не припиняли не тільки спілкуватися, але й взаємодіяти з владою. Тому я завжди різко негативно реагував на спроби записати нас в опозицію", - написав він у забороненої в Україні соцмережі "ВКонтакте".

Зокрема, він розповів, що Пушилин в 2016 році, очолюючи "народна рада", "зупинив роботу ганебної депутатської комісії", яку створили за наказом тодішнього голови "ДНР" Олександра Захарченко "для пошуку компромату" на нього.

"На засіданні народної ради він підняв питання про цьому, і в противагу позиції Захарченко голосуванням закрив цю гнилу акцію", - заявив бойовик.

Також він додав, що глава МВС ДНР" Олексій Дикий "зробив усе всупереч волі Захарченко", щоб "Схід" "зберігся і продовжив виконувати свої завдання".

Ходаковський підкреслив, що може призвести досить" таких прикладів.

    Реклама на dsnews.ua