• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

ICTV покаже ексклюзивний спецпроект про Марини Поплавської "Королева гумору"

Реклама на dsnews.ua
7 грудня телеканал ICTV покаже ексклюзивний спецпроект про зірку "Дизель Шоу" Марини Поплавської

Фільм "Королева гумору" розкриє невідомі грані популярної гумористи, про яких її шанувальники навіть не здогадувалися.

Вона смішила й надихала, поспішала жити і втекти від смерті, але, на жаль, не змогла. Заради кого жила і творила Марина - у спецпроекті ICTV, присвяченому пам'яті актриси, яку любили мільйони.

У фільмі "Королева гумору" глядачі побачать ніде раніше неопублікований ексклюзивне відео і почують відверті зізнання про Марини Поплавської від її близь-ких, друзів і колег. Їх спогади відкриють все, що було приховано за чином життєрадісною гумористи.

"Це кіно про неймовірно талановитого чоловіка, який прийшов до успіху, зни-скель любов мільйонів, але шлях до цього визнання не був встелений трояндами, - ділиться один з творців фільму Сергій Смальчук. - Глядач її бачив такий великий, впевненою в собі жінкою. А насправді за цим приховувалась часто дуже невпевнена в собі маленька дівчинка, зі своїми комплексами, стражданнями, болем... Чоловік, який, здавалося, мала чи міг мати все, а насправді шукав елементарного жіночого щастя - сім'ю, будинок, наповнений дитячим сміхом, у якому б її хтось чекав... На сцені вона могла одним словом розсмішити заповнений вщент зал, а за лаштунками - нерідко плакала. Марина в кадрі і за кадром - це далеко не завжди один і той же чоловік. І наш фільм - саме про це: про Велику Актрису, якій захоплювалися і яку любили, але одночасно яку по-справжньому мало хто знав".
Мета творців спецпроекту - розкрити особистість зірки під зовсім іншим кутом звичайної жінки, яка прагнула до елементарного людського щастя.

"Всі знають Марину як суперяркий типаж. Але я сподіваюся, що фільм вийде в першу чергу про жінку з внутрішнім світлом. Яка дуже часто відчувала себе самотньою. І про те, як вона намагалася стати щасливою. Не заради себе. А для то-го, щоб кожна жінка у глядацькому залі повірила в те, що щастя можливе незалежно від того, скільки їй років і який би розмір одягу вона не носила", - розповідає Інеса Соболєва, продюсер проекту.

Невідоме про найвідомішою: відверті зізнання, особисті архіви і ексклюзивні кадри - у спецпроекті "Королева гумору". Зірка, якою її ніхто не знав - дивіться прем'єру спецпроекту про Марини Поплавської у п'ятницю, 7 грудня о 22:50 на телеканалі ICTV.

    Реклама на dsnews.ua