• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ініціатива "Greening of the Planet": Мільйон людей за одну добу висадили понад три мільйони дерев

30 жовтня в Україні пройшла Акція "Висадження дерев мільйоном людей за 1 добу" у рамках глобальної екологічної ініціативи "Greening of the Planet". За одну добу організатори та всі, хто долучилися до Акції в Україні та за її межами, висадили 3 млн 765 тис. 127 дерев. Всього в ініціативі взяли участь 1 млн 313 тис. 338 людей

Реклама на dsnews.ua

На головній локації в Національному ботанічному саду ім.М.М.Гришка в Києві партнери "Greening of the Planet", представники влади, ЗМІ та Посли іноземних країн висадили власні Алеї, повідомляє Business Woman.

Серед дипломатів участь у висадженні Дипломатичної алеї взяли: Аніца Джамич – Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні; Драгіца Понорач – Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Елена Літісія Мікусінскі – Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні; Лариса Галадза – Посол Канади в Україні; Мелинда Сімонс – Посол Великобританії в Україні; Самір Абу-Харуб – Посольство Палестини; Карбозин Кайсар Кайратович – Советник по политическим вопросам. Посольство Казахстану; Салем Ахмед Аль-Каабі – Посол ОАЕ в Україні; Теймураз Шарашенидзе – Посол Грузії в Україні; Каімо Кууск – Посол Естонії в Україні; Нортон де Андраде Мелло Рапеста – Посол Бразилії в Україні; Стефан Сафронієв – Посольство Болгарії в Україні.

По завершенню Акцію за участі Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України було висаджено мільйонне дерево – 20-ти річний дуб. А мільйонним учасником Акції стала Ліліана Дмитрієва, яка є організаторкою проєкту "Greening of the Planet" у Житомирській області. Крім того, саме Житомирська область змогла залучити до участі найбільшу кількість мешканців регіону – близько 300 тис.

"Кожна людина є самобутньою, неповторною особистістю. Однак всіх людей об’єднує спільний дім – Земля. Людство є частиною природи, тому його доля визначається станом природного середовища. І саме від того, що ми робимо сьогодні, залежить те, як ми будемо жити завтра", – заявила голова благодійного фонду "Озеленення України" Ганна Крисюк.

Довідка. Акція "Висадження дерев мільйоном людей за добу" відбувається у співпраці з Акцією "Створюємо ліси разом" у рамках програми Президента України "Зелена Країна".

Ініціював екологічну акцію "Висадження дерев мільйоном людей за добу" благодійний фонд "Озеленення України", засновниками якого є Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства і Міністерства закордонних справ України.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua