• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Іноземним внз дозволили мати філії в Україні

Кабінет міністрів затвердив Положення про особливості створення, реорганізації і ліквідації філій вищих навчальних закладів, яке дозволить світовим внз відкривати свої структурні підрозділи в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства освіти і науки, передає "ДС".

«Відтепер на території Україні передбачено можливість утворення територіальних відокремлених структурних підрозділів іноземних закладів вищої освіти. Отже, найкращі світові практики сфери вищої освіти будуть реалізовуватися і в українських університетах», — зазначив заступник міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко.

Для здійснення освітньої діяльності іноземні внз мають отримати дозвіл Міносвіти.

Відзначається, що іноземні внз мають входити в один з міжнародних рейтингів QS World University Rankings, The Times Higher Education World University Rankings, Academic Ranking of World Universities — World Top 500 Universities і займати при цьому місце не нижче 3000.

Дозволи на відкриття філій не будуть надаватися внз країн-агресорів або якщо кінцевим бенефіціаром юридичної особи — власника ВНЗ є резидент країни-агресора.

Як повідомляла "ДС", Міністерство освіти і науки України планує запустити в поточному році електронну систему моніторингу працевлаштування випускників вищих навчальних закладів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua