• GBP 49.5
Спецпроєкти

Підсумки шостого дня Олімпіади-2016: українська збірна без медалей

Українська збірна 11 серпня не здобула медалей на Олімпіаді в Ріо

За результатами 6 дня Олімпійських ігор у Ріо збірна України заробила лише три медалі, передає "ДС".

Як повідомили в Національному олімпійському комітеті України, ближче всього до медалі був дзюдоїст Олег Блошенко. Але після програного півфіналу у ваговій категорії до 100 кг Олег програв і у матчі за третє місце японцеві Рюносукэ Хага.

"Дзюдо непередбачуваний вид спорту. І тут всі гідні, чоловік двадцять, які можуть претендувати на медаль. Взагалі чим Олімпійські ігри відрізняються від інших, багато спортсменів перегорають і показують свій мінімум. У мене день склався невдало. В останній зустрічі не все вийшло. Вибачте, що сьогодні без медалей, але це спорт", - сказав Блошенко.

Не змогла подолати чвертьфінал жіночого тенісного турніру наша Еліна Світоліна. У поєдинку з чешкою Квітовою українка початку непогано, але практично відразу провалилася під тиском суперниці. У підсумку, Світоліна поступилася в двох сетах 2-6, 0-6.

Були близькі до медалей українські веслярі. В академічному веслуванні наша чоловіча збірна посіла шосте місце, поступившись переможцям з Німеччини майже 10 секунд. За крок до медалі зупинилася і жіноча збірна, посівши четверте місце.

Збірна Україна з шпазі дісталася до півфіналу командного Олімпіади. Але подолати Південну Корею українки не змогли.

Українки в командній шпазі в 1/4 фіналу програли Китаю.

Українець Андрій Говоров вийшов до фіналу на дистанції 50 метрів вільним стилем. У півфіналі Говорів показав час 21,46 і цей результат став другим у півфінальних запливах.

Як повідомляла "ДС", в командному заліку України три медалі - два "срібла" та "бронза".