• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

З України видворили грузинського кримінального авторитета

Реклама на dsnews.ua
Національна поліція Києва затримала грузинського злодія в законі, яким був заборонений в'їзд в Україну

У Києві та Київській області громадянин Грузії планував керувати злочинними угрупованнями і розподілити сфери впливу з іншими кримінальними авторитетами, передає "ДС" з посиланням на прес-службу національної поліції.

Зловмисника, який мав заборону на в'їзд на територію України до 2019 року, правоохоронці затримали в Шевченківському районі столиці.

"Громадянин Грузії, 1987 року народження, на територію України прибув межами пункту пропуску державного кордону і мав намір контролювати злочинну діяльність у Києві та Київській області", - розповів глава поліції Києва Андрій Крищенко.

Протягом трьох тижнів незаконного перебування у столиці Нукри Гальський налагоджував зв'язки і планував стати куратором діяльності оптових ринків та організованих груп квартирних злодіїв. За цей час зловмисник постійно підтримував зв'язок і зустрічався з представниками злочинного середовища вищої ланки на так званих "зборах" кримінальних авторитетів.

"Правоохоронці встановили, що затриманий у 2013 році коронований в Туреччині іншими" злодіями в законі ". Раніше він притягувався до кримінальної відповідальності в Російській Федерації та Грузії за злочини, пов'язані з обігом наркотиків і квартирні крадіжки", - зазначив начальник поліції Києва.

Столичні правоохоронці спільно з Державною міграційною службою депортували за межі країни із забороною в'їзду в Україну на 3 роки.

    Реклама на dsnews.ua