• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"КАБАРЕ" від Freedom Jazz: джазетки презентують нове шоу в Caribbean Club

Чарівні джазетки Freedom Jazz girls band повертаються в Caribbean Club Concert Hall з серією вибухових Caribbean Jazz Dinner Show "КАБАРЕ"

Реклама на dsnews.ua

21, 28 жовтня, 4, 11, 18 і 26 листопада гостей концерт-холу чекає феєрія режисури, свято музики і грандіозної атмосфери. Придбати квитки на виступ можна на сайті.

Їхні шоу збирають аншлаги, концертні виступи зачаровують та надихають. В цей раз найбільш хвилюючий та артистичний колектив України готує нове музичне шоу "КАБАРЕ", в якому поєднає найкращі номери за всю історію гурту.

Музичне кабаре подарує глядачам свої запальні номери з найулюбленішими авторськими піснями та світовими хітами. Популярні композиції пролунають в оригінальних аранжуваннях у виконанні чарівних Freedom Jazz girls band.

"Джаз-кабаре – це наша невід'ємна частина, наша візитна картка, як і звичка дивувати нашого улюбленого глядача. Тому, для наших шанувальників, і тих, хто збирається ними стати, ми, як завжди, готуємо сюрпризи. Це і фрагменти з легендарних світових мюзиклів у фірмовій музичної обгортці від Freedom jazz girls band, і міні-спектакль, наповнений тонким жіночим гумором, вишуканим звучанням і неповторним шармом, і світові танцювальні хіти, від яких просто неможливо всидіти на місці!", — поділилися Freedom jazz girls band.

Режисер театралізованого дійства: український режисер-постановник і продюсер — Олена Коляденко.

    Реклама на dsnews.ua