• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Як 9 липня з допомогою суниці можна позичити гроші

Реклама на dsnews.ua

У церкві 9 липня традиційно вшановують пам'ять святого Давида Солунського, який спочатку жив у монастирі святих мучеників Меркурія і Феодора, а згодом подався в Салоніки, де збудував курінь під мигдалевим деревом

Живучи в курені, Давид невпинно молився і дотримувався посту. В нагороду він отримав від Бога дар чудотворення і зміг зцілити багатьох людей від хвороб. Також часто до Давида приходили для того, щоб отримати пораду з приводу тієї чи іншої ситуації - він ніколи і нікому не відмовляв, пише Depo.ua.

День 9 липня в старовину називали суничником, оскільки визрівала суниця і молоді дівчата вирушали в ліс на її збір.

Бджолярі вважають, що в цей день бджола перший раз вилітає за медовим збором. За народним повір'ями в лісах поспіває суниця, і про цей день говорили: "Першу ягоду в рот кладуть, а другу в будинок несуть". Ці корисні і смачні ягоди використовувалися від безлічі хвороб.

Під час збору врожаю суниці також брали листя цієї рослини і готували з них різні засоби. Так, висушені листки могли додавати в чай - вважалось, що він допомагає відновити сили, підвищує імунітет і покращує загальне самопочуття.

Збирати суницю - досить обтяжливе заняття, але все-таки селяни вирушали 9 липня в ліс цілими сім'ями і прагнули залучити до процесу збору навіть найменших дітей, щоб привчити їх до праці.

Якщо необхідно 9 липня позичити грошей, можна покласти в кишеню вусики суниці і вирушати просити в борг - відповідь буде позитивною.

Народні прикмети на 9 липня:

Сонячний день на Давида - хороша погода протримається до самої осені.

Про збереження і здоров'я маленьких дітей 9 липня слід молитися іконі Божої Матері Тихвінської.

Спекотна погода - буде ще близько 40 спекотних днів з посухою і без опадів. Вже потім почнуться осінні дні, настане похолодання.

Засуха 9 липня - до самої осені грибів не буде.

Якщо миші і свині 9 липня починають їсти сіно - чекай поганої косовиці в поточному році.

При поливі розсада повністю вбирає в себе воду - скоро настане посуха. Якщо ж, навпаки, вода 9 липня залишається на поверхні ґрунту, то чекай дощів найближчим часом.

Дізнатися про те, чому 8 липня вважається слов'янським аналогом Дня святого Валентина, можна тут.

    Реклама на dsnews.ua