• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Як йдуть справи з коронавірусом в "ЛДНР": бойовики поділилися свіжими цифрами

Реклама на dsnews.ua
За минулу добу в окремих районах Донецької області виявлено 28 випадків зараження коронавірусом, при цьому дві людини з числа хворих померли раніше — 78-річний чоловік та 41-річна жінка

Про це йдеться в повідомленні "моз ДНР", передає "ДС".

Уточнюється, що всі випадки нової коронавирусной інфекції 1 липня виявлені контактних осіб з хворими раніше, серед них 4 медичних працівника і 2 дитини. Крім того, за минулу добу було виписано 131 людина.

За весь час пандемії "ДНР" зафіксувала 1194 випадку COVID-19 на підконтрольній їй території. З них виписано — 507 осіб, а померли — 73. На лікуванні залишається 614 пацієнтів.

Тим часом в "ЛНР" заявили про чотирьох нових виявлених випадках коронавирусной інфекції.

В цілому бойовики визнають 504 випадки зараження коронавірусом станом на 2 липня. Стверджується, що виписано повністю видужали і двічі з негативним результатом тесту в загальній складності 450 осіб. За минулу добу летальних випадків не зареєстровано. З початку пандемії померли 13 людей.

Нагадаємо, загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Україні, станом на ранок 2 липня, сягнула 45 887, добовий приріст склав 889 випадків.

    Реклама на dsnews.ua