• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Яким органам влади найбільше довіряють українці: результати опитування

Протягом жовтня інститути влади в Україні помітно втратили довіру населення

Верховна Рада
Верховна Рада
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті за результатами всеукраїнського соціологічного дослідження "Соціально-політичні настрої українців. Жовтень", презентованого 5 листопада, передає "ДС".

Дослідження проводила компанія "Нью Імідж Маркетинг Груп" на замовлення Українського інституту майбутнього.

Соціологи зазначають, що всі інститути влади доволі помітно втратили довіру населення протягом жовтня. Багато з них, після деякого покращення показників з початку року, фактично повернулися чи значно наблизилися до рівня лютого.

Єдиним інститутом, якому за результатами семи хвиль опитування (за лютого до листопада) досі громадяни схильні довіряти, є армія – вона єдина має позитивний баланс. Кількість тих, хто їй довіряє, на 29% перевищує частку тих, хто не довіряє. З лютого цей позитивний баланс збільшився більш ніж удвічі – з +12 % до +29%.

Найнижчі показники довіри, як зафіксовано і в попередніх опитуваннях, мають Верховна рада (-75%) і Антикорупційний суд (-67%). 

Дослідження проводилося 23 жовтня – 2 листопада методом опитування face-to-face за структурованою інтерактивною анкетою. У ньому взяли участь 2400 респондентів. У цілому, вибірка репрезентує доросле населення України. Статистична похибка з ймовірністю 0.95 не перевищує 2,05%.

 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua