• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Канал "Україна 24" покаже різдвяний концерт "Як звучить Україна"

Відомі українські зірки разом з International Freedom Orchestra виконають колядки і щедрівки в унікальних джазових обробках

Анонс концерту
Анонс концерту
Реклама на dsnews.ua

6 січня о 21:00 год телеканал «Україна 24» покаже різдвяний проєкт «Як звучить Україна», продюсером якого є народна депутатка, засновниця ініціативи Yellow Blue Strategy Єлизавета Ясько. На глядачів чекають колядки й щедрівки в унікальному джазовому аранжуванні, які демонструють географічні та етнічні особливості різних куточків країни, різдвяна інструментально-оркестрова та хорова музика, створена всесвітньо відомими українськими композиторами, а також два особливих твори, присвячені Криму й Донбасу.

«Я вірю, що нам треба чути краще одне одного, зокрема, як звучить Україна у всіх регіонах. У нас багато різноманітних традицій, про які навіть не знаємо. Саме тому виникла ідея зробити такий проєкт, який покаже та об’єднає все культурне різноманіття нашої країни. Це якраз та можливість почути одне одного, співати разом і відчувати єднання, яке всім дуже потрібне на Різдво», – поділилася автор ідеї, продюсер проєкту Єлизавета Ясько.

«Ні для кого не таємниця, що саме культура – найбільш дієвий інструментарій, щоб проговорювати свою думки, мрії, біль… І саме у різдвяну ніч поєднається гарна ідея, відомі виконавці, хороша музика, аби ще раз нагадати всім про те, наскільки ж різноманітна й талановита Україна. Мені як режисеру було цікаво дізнатися щось нове про творчий доробок, багатство традицій українців, допомогти знайомим реалізувати чудову ідею й отримати важливий досвід. Я особисто дуже вдячний Лізі Ясько за таку ідею, за її постійну підтримку, зокрема і щодо деокупації Криму та в питанні порушення прав кримських татар», – розповів режисер-постановник проєкту Ахтем Сеітаблаєв.

Не пропустіть 6 січня на телеканалі «Україна 24» різдвяний проєкт «Як звучить Україна». Ефір складатиметься з двох частин: з 21:00 до 21:30 Тигран Мартиросян та Єлизавета Ясько у студії обговорять культуру та традиції України, а о 21:30 для глядачів заспівають і створять святковий настрій українські артисти: Христина Соловій, Tayanna, Jerry Heil, Тарас Тополя і «Антитіла», Альоша, Олег Скрипка та гурт «Воплі Відоплясова», Анастасія Багінська, Дмитро Шуров (Pianoбой), The Alibi Sisters, Ельзара Баталова, а також Камерний дівочий хор Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка.

Творчий склад проєкту «Як звучить Україна»:

Автор проєкту та продюсер – Єлизавета Ясько.

Режисер-постановник – Ахтем Сеітаблаєв.

Режисер телеверсії – Руслан Сабрієв.

Музичний продюсер – Дмитро Саратський.

Художник-постановник – Шевкет Сейдаметов.

    Реклама на dsnews.ua