• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Канал "Україна" розпочав зйомки четвертого сезону детективного серіалу "Виходьте без дзвінка"

У Києві почалися зйомки четвертого сезону детективного серіалу "Виходьте без дзвінка", знятого на замовлення телеканалу "Україна" кінокомпанією "Три-Я-Да Продакшн"

Реклама на dsnews.ua

У продовженні пригод відважного таксиста Богдана та його друзів глядача чекають інтригуючі сюжетні повороти. Доленосні зміни відбудуться у житті головних героїв, а нові персонажі додадуть більше фарб захоплюючій історії.

Четвертий сезон серіалу "Виходьте без дзвінка" знімається на жвавих вулицях столиці. Погоні, бійки і вибухи зроблять сюжет ще більш динамічним.

"Мене, як людину, завжди турбувало, що на наших вулицях небезпечно. Навіть в дитинстві було це відчуття. А все тому, що багатьом байдуже, що відбувається навколо. Тому цей серіал для мене є свого роду виходом із ситуації. Мені близький головний герой, адже він звичайний хлопець, який працює у службі таксі, але йому не все одно. Він хоче виправити ситуацію, щоб було спокійно, і злочинці сиділи в тюрмі. У четвертому сезоні буде ще більше динаміки, трюків і екшену", — розповідає режисер серіалу Олексій Даруга.

У новому сезоні персонажу актора Романа Семисала доведеться зіткнутися зі значними змінами в житті, які даються йому непросто.

"У четвертому сезоні Богдан змінює сферу діяльності і від цього відчуває себе невпевнено. Йому не вистачає друзів, все виявляється не так безхмарно, як він собі уявляв. Я можу це порівняти зі своїм досвідом служби в АТО. Коли я вирушив туди, занурився в усе, то виявилося це не таким, як уявляв. Виникають певні складнощі, які не приносять задоволення. Ось так, приблизно, відчуває себе і Богдан у новому сезоні", — ділиться виконавець головної ролі таксиста Богдана актор Роман Семисал.

Нагадаємо, за сюжетом автогонщик Богдан втрачає дружину в автокатастрофі. Убитий горем чоловік вирішує відновити справедливість і вибити зізнання з винуватця ДТП, якого успішно "відмазали" заможні батьки. Це рішення кардинально змінює життя головного героя.

Богдан розчарований у системі і більше не вірить поліції, тому, коли його друга спіткала біда, він розраховує лише на власні сили і самостійно береться за розслідування, заступаючись за тих, хто "тут і зараз" шукає допомоги, справедливості або захисту.

Режисери-постановники — Віталій Кукса, Олексій Даруга.

Оператори-постановники — Максим Мельник, Ярослав Ярославський.

У головних ролях: Роман Семисал, Світлана Шекера, Василь Баша, Дмитро Сова, Ігор Пазич, Денис Роднянський, Марія Смолякова, Володимир Філатов.

Продюсери проекту: Наталя Стрібук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов.

Премʼєра нового сезону серіалу "Виходьте без дзвінка" відбудеться найближчим часом на телеканалі "Україна".

    Реклама на dsnews.ua