• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Канал "Україна" назвав дату прем’єри третього сезону серіалу "Виходьте без дзвінка"

7 вересня о 18:00 на каналі "Україна" почнеться показ третього сезону 40-серійного детективного серіалу "Виходьте без дзвінка", знятого на замовлення телеканалу "Україна" кінокомпанією "Три-Я-Да Продакшн"

Реклама на dsnews.ua

У продовженні історії на героїв чекають нові випробування, розкриття драматичних таємниць та небезпечні пригоди.

Головний герой серіалу "Виходьте без дзвінка" таксист Богдан візьметься за розкриття справи минулого, а також вступить у наступну віху свого життя. У третьому сезоні у розслідуванні кримінальних історій йому допомагають нові персонажі: молодий правоохоронець Тарас та начальник слідчого відділу майор Олег Соломах. З останнім у Богдана різні погляди на розкриття злочинів.

"Мій персонаж дорослішає, стикаючись з трагедією у особистому житті. Для мене, по-акторськи, були важкими саме сцени з емоційним надривом. Богдан то зривається, то стає нестерпними, іноді поводиться алогічно. Треба було знайти середину, щоб правильно дозувати експресію, більше підкреслювати в одних сценах, в інших – менше. У третьому сезоні у мого персонажа зʼявляється новий начальник, а також молодий колега. Новий сезон стане більш динамічним, у ньому буде більше гумору, сподіваємося, що це сподобається глядачеві", — ділиться виконавець головної ролі актор Роман Семисал.

У третьому сезоні серіалу з’являться нові персонажі, які разом зі знайомими глядачу героями боротимуться за правду та кохання.

"Головному герою доведеться докласти зусиль, щоб відпустити минуле, яке його тримає. З деякими героями серіалу довелося розстатися, але їм на зміну прийшли нові персонажі зі своїми особливостями характеру, сімейними історіями та почуттям гумору. Все це змінює звичний колектив та яскравіше розкриває сюжет", — розповідає режисер-постановник серіалу Віталій Кукса.

У новому сезоні серіалу більш детально покажуть специфіку роботи працівників поліції: слідчих, оперативників та судмедекспертів. Актор Ігор Пазич, який зіграв роль Тараса, розповів, з ким радиться з робочих питань.

"Мій колишній однокласник служить у правоохоронних органах. Якщо потрібні консультації, завжди йому дзвоню, уточнюю, як кобуру носити, чи можна мати татуювання або інші такі подробиці" — розповів Пазич.

Як повідомлялося раніше, за сюжетом таксист Богдан втрачає дружину в автокатастрофі. Убитий горем чоловік вирішує відновити справедливість і вибити зізнання з винуватця ДТП, якого успішно "відмазали" заможні батьки. Це рішення кардинально змінює життя головного героя.

Богдан розчарований у системі і більше не вірить поліції, тому, коли його друга спіткала біда, він розраховує лише на власні сили і самостійно береться за розслідування, заступаючись за тих, хто "тут і зараз" шукає допомоги, справедливості або захисту.

Режисери-постановники — Віталій Кукса, Олексій Даруга.

Оператори-постановники — Максим Мельник, Ярослав Ярославський.

У головних ролях: Роман Семисал, Світлана Шекера, Василь Баша, Ігор Пазич, Денис Роднянський, Марія Смолякова, Володимир Філатов.

Продюсери проекту: Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов.

Премʼєра нового сезону серіалу "Виходьте без дзвінка" відбудеться 7 вересня о 18:00 на телеканалі "Україна".

    Реклама на dsnews.ua