• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Канал "Україна" покаже шостий сезон медичної драми "Черговий лікар"

Реклама на dsnews.ua
"Черговий лікар" 25 листопада о 13:20 на телеканалі "Україна" стартує прем'єра шостого сезону медичної драми "Черговий лікар", знятого на замовлення студією FILM.UA

Захоплюючі повороти, несподівані діагнози і нові герої будуть дивувати глядача в гостросюжетної історії, що відбувається в стінах лікарні швидкої допомоги.

У лікарню швидкої допомоги потрапляють пацієнти, вчинків і діагнозів яких часом важко знайти раціональне пояснення. За звичними, на перший погляд, недугами криються життєві драми і страшні таємниці. Чергові лікарі готові зробити все, щоб врятувати не тільки життя, але і душу пацієнтів. Але медики самі нерідко мають власні скелети в шафі.

У шостому сезоні медичної драми "Черговий лікар" глядачів будуть тримати в напрузі давно знайомі персонажі і нові неординарні герої.

Серед тих, з ким глядач познайомиться в нових серіях, Максим Іванович Воронько, іронічний, саркастичний і справедливий. Зіграв нового лікаря швидкої допомоги актор В'ячеслав Ніколенко. У роботі над роллю йому допомагали родичі-медики.

"Важко іноді на майданчику вимовляти медичні терміни. Ми, пересічні громадяни, звикли до простих діагнозах: нежить, грип, застуда. Але тепер я знаю, що таке атеросклероз, як робити пальпацію черевної порожнини і визначати напад апендикса. Я можу тепер надати першу допомогу, якщо потрібно", - ділиться В'ячеслав Ніколенко.

Допомагати Воронько буде медсестра Зоряна, яка теж стала новенькою в лікарні. Зоряна придивляється до пацієнтів і висуває версії про їхні таємниці. Зіграла чарівну медсестру талановита актриса Роксолана Сирота, яка свого часу відмовилася продовжувати династію лікарів.

"Я з родини медиків, у мене серед родичів практикуючі гінекологи і стоматологи, так що це стало в нагоді при підготовці до ролі. Ми знімали на майданчику кесарів розтин, і поради, як робити це правильно, питала у близьких. Я в дитинстві боялася крові і хворих, і розуміла, щоб стати медиком, треба довго вчитися, а я людина імпульсивна, якщо мені стає нецікаво, важко змусити себе", - розповіла актриса.

В цьому сезоні лікарі будуть мати справу з трепанацією черепа, кульовими пораненнями, складними ранами, переломами і наслідками ДТП. В особистих стосунках героїв не згасне інтрига, яку будуть підігрівати кар'єрні амбіції і романтичні почуття.

"Новий сезон буде веселим і сімейним. Ми покажемо людяних лікарів. Щоб глядач побачив їх такими, якими хочуть бачити їх в реальності: добрими і справедливими. Наші лікарі, емоційні, співпереживають іншим. Історії, з якими приходять пацієнти в лікарню швидкої допомоги, життєві і можуть навчити глядача корисним речам. Наприклад, в одній із серій героїня захворіла, бо з'їла немите яблуко. А в іншій серії - психолог дає цінні поради, слухаючи які, глядач може застосувати їх до себе, і це налаштовує на позитив. Можливо, після нашого серіалу люди не будуть боятися звертатися до лікарів, побачать, що вони чуйні і готові прийти на допомогу", - ділиться режисер-постановник нового сезону серіалу "Черговий лікар" Наталія Лук'янчук.

Перед якими викликами долі постануть герої і як будуть розплутувати медичні і не тільки таємниці, стане відомо в новому сезоні серіалу "Черговий лікар".

Режисери-постановники: Наталія Лук'янчук, Павло Мащенко, Віктор Сухобрус, Андрій Осмоловський, Сергій Сотниченко
Оператор-постановник: Сергій Клименко
Художник-постановник: Наталія Барташ
Продюсери: Ірина Костюк, Олена Канішевська, Оксана Калитюк, Анна Єлісєєва, Юлія Міщенко, Сергій Демидов, Олена Маханьок
Автори сценарію: Ірина Феофанова, Артюх Ольга, Катерина Пекур, Тетяна Ерескина, Інга Балицька, Сергій і Наталія Шевченко, Катерина Горынина, Антоніна Піховшек

У ролях: Олександр Норчук, В'ячеслав Ніколенко, Ірина Ткаленко, Ольга Кияшко, Олександра Польгуй, Михайло Романов, Володимир Маркович, Світлана Князєва, Людмила Курмель, Софі Пашкуал, Роксолана Сирота, Богдан Олійник, Кирило Прокопчук, Артем Каюн та ін.

Дивіться медичну драму "Черговий лікар" по буднях о 13:20 на каналі "Україна"!

    Реклама на dsnews.ua