• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Канал "Україна" покаже другий сезон серіалу "Філін"

17 травня о 17:00 на телеканалі "Україна" відбудеться премʼєра другого сезону детективного серіалу "Філін"

Реклама на dsnews.ua

Виробництвом картини на замовлення каналу "Україна" займалася кінокомпанія "Три-Я-Да Продакшн". Заплутані кримінальні справи, оновлена програма "Філін" і нові герої, які поповнили команду відділу, чекають глядача в продовженні захоплюючій 16-серійної історії.

Після гучних викриттів та особистих одкровень, в відділі "Філін" відбулися зміни, які торкнулися багатьох співробітників. Історії, до розслідування яких приступають оперативники, стали ще більш моторошними і тепер тримають в страху всю країну.

"Мій персонаж Макс живе разом зі своєю коханою жінкою Кірою. У них прекрасне сімейне життя. Його дочка росте разом з ними, і дорослішає просто на очах. У роботі теж відбулися зміни: у відділі зʼявилися нові люди, "Філін" став більш вдосконаленим, а розслідування ще більш заплутаними", — поділився актор Антон Єрьомін, який виконав роль одного з детективів відділу "Філін".

У новому сезоні серіалу глядач дізнається більше про кожного зі слідчих, зазирнувши в їхнє життя. Здивується, як близькі люди стають ворогами, а вороги несподівано простягають руку допомоги. Хтось піде, а хтось залишиться, щоб зустріти справжнє кохання, створити сімʼю і допомогти зробити світ трохи кращим.

Нагадаємо, за сюжетом працівники інноваційного відділу поліції розслідують заплутані кримінальні справи. У цьому їм допомагає спеціальна компʼютерна програма під назвою "Філін". Але не всім подобаються такі інновації, це створює напругу у відносинах у колективі між представниками різних поколінь, але також і допомагає ефективно розслідувати злочини.

У серіалі знялися актори: Інна Мірошниченко, Олександра Епштейн, Антон Єрьомін, Руслана Писанка, Федір Ольховський, Сергій Кияшко, Сергій Радченко, Євген Григорʼєв та інші.

Режисери: Павло Потатуєв, Олексій Єсаков, Тарас Рибальченко, Сергій Толкушкін, Євген Доронін.

Продюсери проєкту: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ігор Волков, Сергій Баранов.

    Реклама на dsnews.ua