• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Канал "Україна" представив режисерів-постановників нового музичного шоу "Маска"

Реклама на dsnews.ua

На телеканалі "Україна" триває робота над масштабним музичним шоу "Маска" по всесвітньо відомому формату The Masked Singer. Режисерами-постановниками шоу стали Костянтин Томільченко, Олександр Братковський, Сергій Гуман і Ярослав Губський

В активі постановників шоу — безліч популярних українських і міжнародних шоу. Так, Костянтин Томільченко і Олександр Братковський протягом багатьох років займаються створенням проєктів з багатомільйонною аудиторією, серед яких популярні телевізійні шоу "Україна має талант", "X-Фактор", "Танцюють всі!", Сценічні номери Джамали і MELOVIN на "Євробаченні", театрально-циркові вистави "Вартові мрій", "Дім таємничих пригод", "Winterra. Легенда Казкова краю", "Барон Мюнхгаузен", вражаючі постановки на американському шоу "America's Got Talent", "World's Got Talent" у Китаї та в багатьох інших країнах.

Костянтин Томільченко Олександр Братковській
Костянтин Томільченко Олександр Братковській

"Це шоу вже знайшло величезну популярність у всьому світі. І для нашої країни це абсолютно унікальний, оригінальний проєкт. До речі, не думайте, що постановники знають, хто ховається під Масками — це невідомо навіть нам! Ми не знаємо, яка знаменитість ховається під костюмом і які у неї здібності. у цьому величезний інтерес, загадки завжди притягують, — розповів Томільченко. — у нашій адаптації буде багато креативу, творчості, новаторського підходу. Ми багато працювали за кордоном, в тому числі над проєктами з віртуальною реальністю. тому в нашу "Маску" внесемо всі ті елементи, які так приваблюють глядачів — яскравий графічний контент, 3D-матрицю, доповнену реальність. до речі, готуємо і унікальну сцену — безумовно, вона буде перегукуватися з форматної, але ми запропонуємо абсолютно автентичне рішення. Загалом — всієї країною зануримося в неймовірний світ загадки і перфомансу".

Томільченко і Братковський багато років працюють в парі, тому над шоу "Маска" будуть також працювати разом. За словами Братковського, глядачів очікує небачене раніше як за масштабом, так і за атмосферою шоу, в якому буде багато гумору і таємниць.

Сергій Гуман і Ярослав Губський — друга пара зіркових постановників телепроєкту "Маска". Режисери-постановники і засновники продакшена "Luck out club" багато років займаються режисурою і зйомкою відеокліпів, телевізійних і концертних шоу, хореографічних постановок і вистав. За час роботи вони співпрацювали з артистами першого ешелону, серед яких: Dan Balan, LOBODA, Макс Барських, Анна Седокова та інші.

Ярослав Губський Сергій Гуман
Ярослав Губський Сергій Гуман

Постановники обіцяють використовувати новітні мультимедійні технології і втілити в життя найсміливіші креативні рішення.

Раніше повідомлялося, що український проєкт "Маска" буде складатися з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вразить своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детектива "Маска" на каналі "Україна" стануть українські зірки — актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, провідні та співаки. Але їх особистості — таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

    Реклама на dsnews.ua