• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Канал "Україна" придбав формат шоу The Game of Talents

Телеканал "Україна" придбав у компанії FREMANTLE права на адаптацію масштабного ігрового шоу за популярним світовим форматом The Game of Talents. В Україні проєкт виходитиме під назвою "Ігри талантів". Учасники нового проєкту – звичайні українці та зірки шоу-бізнесу – випробують свою удачу та спробують відгадати приховані таланти людей, ґрунтуючись лише на особистих враженнях та хитрих підказках

The Game of Talents
The Game of Talents
Реклама на dsnews.ua

Розважальний проєкт за форматом The Game of Talents вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже через два роки локальні версії шоу побачили глядачі в США та багатьох країнах Європи, серед яких Велика Британія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стане десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту.

"Канал "Україна" продовжує цілеспрямовано розширювати полицю форматів та наповнювати територію великих розважальних проєктів у своєму ефірі новими унікальними рішеннями. У 2021 році ми запропонували нашим глядачам абсолютно нові для українського ринку, успішні масштабні історії: 2 сезони шоу "МАСКА" за форматом The Masked Singer та перший сезон "Співають всі!" за форматом All Together Now. Наразі ми беремося за адаптацію ще одного нового видовищного проєкту. Формат The Game of Talents зачаровує дивовижним поєднанням азарту, мрії, талантів, неймовірною масштабністю та барвистістю постановок. Упевнена, у 2022 році він стане ще однією великою телевізійною подією від каналу "Україна", – коментує директор телеканалу "Україна" Вікторія Корогод.

Згідно з правилами шоу, у кожному епізоді змагаються дві команди телеглядачів, допомагатимуть яким українські знаменитості. Їхнє завдання – вгадати, керуючись логікою та інтуїцією, якими талантами володіють 12 незнайомців. Гра проходить у три раунди. За правильно відгаданий талант команда отримує грошовий приз, сума якого зростає з кожним раундом. Команда, чиє "шосте чуття" чи тверезий розрахунок виявляться сильнішими, стає переможцем і забирає грошовий приз.

Українська адаптація налічуватиме 12 епізодів. Більше подробиць про новий грандіозний телепроєкт канал "Україна" розкриє пізніше.

    Реклама на dsnews.ua