• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Карантин продовжили на тиждень у школах ще двох обласних центрів

Реклама на dsnews.ua
Карантин продовжено до 29 січня у навчальних закладах Вінниці та Херсона

У школах Вінниці продовжили профілактичний карантин до 29 січня включно, повідомили "ДС" в прес-службі міської ради.

При цьому епідеміологічний поріг по захворюваності на ГРВІ та грип у місті не перевищено. Однак, за словами медиків, перебіг хвороби у тих, хто захворів, дуже важке і дає багато ускладнень.

"Тому міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла рішення не піддавати дітей додаткової небезпеки і не відновлювати навчання у школах ще до 29 січня включно", - йдеться в повідомленні.

За даними департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради, протягом поточного тижня (з минулої п'ятниці) з симптомами ГРВІ та грипу в лікарні звернулося 3 тисячі 272 особи, з них - 1 тисяча 504 дитини, що становить 46%.

У той же час карантин продовжено до 29 січня у навчальних закладах Херсона. Таке рішення було прийнято на засіданні міської комісії з питань НС, передає "Херсон онлайн"

За останній тиждень в обласному центрі показник захворюваності на ГРВІ зріс на 47,5%. Так, з 14 по 21 січня в місті зареєстровано 3690 випадків ГРВІ, 2 випадки грипу. Показник захворюваності перевищив пороговий показник на 20,4% (110,2 випадку на 10 тис. населення).

За останній тиждень у міських клінічних лікарень госпіталізовано 208 хворих, 121 з них - пневмоніями. Майже 50% захворілих складають діти (1723 випадки).

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 22 січня мер Одеси Геннадій Труханов провів засідання міського координаційного штабу по попередженню поширення ГРВІ та грипу, на якому продовжив карантин у навчальних закладах до 29 січня

    Реклама на dsnews.ua