• USD 38.5
  • EUR 41.5
  • GBP 48.5
Спецпроєкти

Картини політв'язня Сущенко покажуть у США (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Картини незаконно засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенко покажуть у Нью-Йорку

Захід пройде в Українському інституті Америки, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Український інститут Америки і Razom сердечно запрошують вас відвідати виставку картин Романа Сущенко, українського журналіста, який відбуває тюремний термін в російській в'язниці, будучи незаконно засудженим за звинуваченням у шпигунстві нібито", - йдеться в повідомленні офіційній сторінці події у Facebook.

Захід під назвою "Чорнило, цибулиння і буряковий сік: мистецтво політичного в'язня Романа Сущенко" включатиме презентацію з поясненням історії укладення Сущенко і абсурдності звинувачень проти нього. Рідні і друзі журналіста в Україні також звернуться до присутніх з допомогою відео.

"Роман Сущенко - не шпигун і не повинен перебувати у в'язниці - він жертва утисків свободи слова, він художник і українець", - зазначають організатори.

Вони додають, що мистецтво Сущенко ще ніколи не виставлялося в Нью-Йорку, хоча його вже змогли побачити в багатьох містах, зокрема Києві, Варшаві, Брюсселі.

"Не пропустіть можливості побачити на власні очі мистецтво, яке людина створює у пам'яті, маючи дуже обмежені ресурси для творчості, але неймовірний талант і силу духу", - закликають організатори.

Захід відбудеться 28 травня за адресою 2 E 79 street, в приміщенні Українського інституту Америки, початок о 6:30 вечора за місцевим часом. Вхід вільний за умови реєстрації на сайті.

Раніше виставки малюнків Сущенко відбулися, зокрема, у Києві, Кишиневі, Варшаві, Парижі, Брюсселі.

    Реклама на dsnews.ua