• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Катастрофа Ан-26 під Харковом: родичам почали видавати тіла загиблих

Реклама на dsnews.ua

2 жовтня почалася процедура видачі родичам для поховання тіл загиблих в авіакатастрофі військового літака Ан-26 під Чугуєвом Харківської області

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ГБР, передає "ДС".

"Сьогодні розпочато процедуру видачі тіл родичам загиблих для поховання", — йдеться в повідомленні.

Крім того, в ГБР повідомляють, що біологічні зразки для проведення генетико-молекулярних експертиз були відібрані у 25 родичів загиблих курсантів.

"У Харківському бюро судово-медичної експертизи проведено 25 оглядів тіл загиблих, в ході яких вилучено 25 зразків крові для проведення генетико-молекулярних експертиз", — інформує бюро.

Також призначено 27 генетико-молекулярних експертиз по вилученим зразкам крові; проведено 5 додаткових оглядів невпізнаних тіл військовослужбовців, в ході яких вилучено 5 зразків кісткової тканини з метою подальшого їх направлення для проведення генетико-молекулярних експертиз.

"Повторно призначені 5 генетико-молекулярних експертиз за зразками кісткової тканини, вилученої з тіл невпізнаних військовослужбовців, призначені 25 генетико-молекулярних експертиз за зразками біологічних зразків родичів загиблих військовослужбовців", — зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, увечері 25 вересня військовий літак Ан-26 розбився у Чугуєва під час заходу на посадку. На його борту знаходилися 7 офіцерів і 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив тільки один курсант — 20-річний В'ячеслав Золочівський, який розповів про своє спасіння.

Бортові самописці військового Ан-26, який розбився під час заходу на посадку в аеропорту Чугуєва Харківської області, вже розшифрували.

    Реклама на dsnews.ua