• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Керівництво шахт у Кривому Розі чинить тиск на шахтарів-протестувальників, - нардеп

Реклама на dsnews.ua

Станом на ранок 23 вересня, на двадцять другу добу протестів у Кривому Розі, під землею перебуває 121 гірник

Про це сьогодні повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників, народний депутат Михайло Волинець, інформує "ДС".

"Три тижні підземного протесту! 121 гірник чотирьох шахт КЗРК продовжує акцію протесту попри залякування та психологічний тиск з боку керівництва, попри погіршення стану здоров’я через підвищену вологість та грибки в шахті, попри ігнорування гуманітарної катастрофи з боку вищого керівництва держави", — написав Волинець у Facebook.

Він додав, що протест на поверхні "мітингами підтримують колеги та члени родин у Кривому Розі та Києві".

Зазначимо, протести шахтарів у Кривому Розі розпочалися 3 вересня. Станом на ранок 8 вересня у підземному протесті брали участь 393 працівники шахт Криворізького залізорудного комбінату. На 19-й день протесту під землею залишалося 154 гірники.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль раніше доручив голові Дніпропетровської ОДА ініціювати діалог між працівниками та керівництвом Криворізького залізорудного комбінату. Також Державна служба України з питань праці за дорученням уряду перевірить публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат".

    Реклама на dsnews.ua