• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

КМДА: Комунальники в рамках підготовки до зими, ліквідували понад 5 тис. пошкоджень теплових мереж

Реклама на dsnews.ua
Тривала відсутність гарячої води негативно позначилася на стані теплових мережі і ми очікуємо підвищений рівень аварійності на старті опалювального сезону

Тим не менш, аварійна служба комунального підприємства "Київтеплоенерго" ліквідувати їх і ми залучили додаткові протиаварійні бригади, заявив в ефірі телеканалу NewsOne заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає "ДС".

"У процесі підготовки до зими "Київтеплоенерго" завершило гідравлічні випробування, крім мережі під мостом імені Патона. Ми продовжуємо там роботи. На сьогодні вже виявили 12 пошкоджень. Зараз поступово збільшуємо тиск на цьому об'єкті. Роботи виконують зварювальники-альпіністи, які виконують роботи прямо в повітрі на мосту", - пояснив заступник голови КМДА.

За його словами, з квітня у Києві виявили і ліквідували близько п'яти тисяч пошкоджень теплових мереж.

"Відсутність гарячої води у літній період ускладнює життя комунальним службам з-за корозії теплових мереж. Саме тому наша головна задача, як можна швидше вирішити газове питання і відновити роботу котелень і ТЕЦ", - сказав Пантелєєв.

Загалом, як повідомили у комунальному підприємстві "Київтеплоенерго" у столиці в рамках підготовки до зими виявлені 5288 пошкоджень теплових мереж, з яких усунуті вже 5055, решта - в роботі.

    Реклама на dsnews.ua