• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

КМДА вирішила з понеділка обмежити в'їзд фур столицю

Реклама на dsnews.ua
Це дозволить оперативно працювати снігоприбиральній техніці

Київська міська державна адміністрація допускає можливість введення обмеження в'їзду вантажівок у місто у зв'язку з погіршенням погодних умов в понеділок 11 січня, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу КМДА.

"У зв'язку з погіршенням погодних умов, 11 січня, з 7:30 можливе обмеження в'їзду великогабаритного транспорту в місто Київ. Для цього на 9-ти основних в'їздах в місто чергуватимуть патрулі, які будуть зупиняти вантажівки. Також будуть облаштовані пункти обігріву для водіїв", - йдеться в повідомленні адміністрації.

Обмеження в'їзду вантажівок під час хуртовини дозволить оперативно працювати снігоприбиральній техніці, не створюючи при цьому затори.

Постійний моніторинг дорожнього трафіку з особливим акцентом на місця, де можуть бути ускладнення руху, буде здійснюватися з єдиного відеоцентра компанії "Київдорсервіс".

КМДА звертається до власників приватного транспорту з проханням ставитися з розумінням до ситуації і не залишати авто на узбіччях доріг, щоб не заважати процесу очищення вулично-дорожньої мережі від снігу.

Фахівці також радять по можливості не користуватися власним автотранспортом у разі погіршення погодних умов.

Як раніше повідомляла "ДС", сьогодні, 10 січня, в Україні очікується сніг із дощем, температура від -6 до +10.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua