• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Київські власті наказали "додати жару" в батареї

Реклама на dsnews.ua
Житлові організації повинні ліквідувати недоліки в роботі будинкових систем

Київська міська державна адміністрація доручила енергопостачальним компаніям збільшити температуру теплоносія в житлових будинках через пониження температури зовнішнього повітря, повідомили "ДС" в прес-службі КМДА.

"Згідно з прогнозами синоптиків щодо зниження температури зовнішнього повітря, столична влада доручила теплопостачальним організаціям забезпечити збільшення температури теплоносія", - сказано в ньому з посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

У повідомленні наголошується, що, згідно з прогнозом погоди, у найближчі дні температура повітря досягне 12 градусів морозу.

"У квартирах столичних жителів повинна бути комфортна температура - не нижче 18 градусів тепла. Тому підприємства "ПАТ" Київенерго "та ТЗОВ" Це "повинні здійснити відповідні коригування теплоносія і підтримувати його параметри на вході в будинок", - заявив Пантелєєв.

Заступник голови КМДА також зазначив, що причинами недостатньої температури в квартирах може стати проблема внутрішніх будинкових мереж, тому житлові організації повинні ліквідувати, де це поки що технічно можливо, недоліки в роботі будинкових систем.

Крім того, Пантелєєв також звернув увагу жителів багатоповерхових будинків на необхідність усунення протягів, утеплення вікон, дверей та балконів, що дозволить збільшити температуру в приміщеннях на кілька градусів.

Як раніше повідомляла "ДС", "Київенерго" дозволив не платити за опалення, якщо в квартирі холодніше +12°.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua