• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Кіркоров записав "солоденьке" відео і пообіцяв звучати по всій Україні

Російський співак Філіп Кіркоров записав відеозвернення до своїх шанувальників після виключення з переліку осіб, які загрожують національній безпеці України  

Реклама на dsnews.ua

Відповідний запис він оприлюднив у своєму Instagram, інформує "ДС".

"Вище права, може бути лише милість, а вище справедливості – лиш прощення. А вище закону може бути тільки любов. Дякую всім моїм прихильникам з України за любов, котра веде мене, й допомагає вже майже 40 років творчого життя", – наголосив Кіркоров.

Він зазначив, що захоплюється "істинною народною любовʼю".

"Які чудеса вона здійснює, я вкотре здивований. Дякую вам. ДЯКУЮ. Тепер у кожному будинку України можуть правомірно лунати мої пісні. На телебаченні можуть транслювати мої шоу. І, звичайно ж, я дуже очікую на живі концерти і зустріч з кожним із вас. Але цей поклик, підтримка і любов народу, – промінь надії, перша соломинка, що можливі зміни. Що нас чують", – підсумував виконавець.

Нагадаємо, 23 червня Мінкульт вніс Кіркорова до списку осіб, які загрожують нацбезпеці України. Співакові заборони вʼїзд на територію України. Повідомлялося, що профільне міністерство зробило це за рекомендаціями Служби безпеки України (СБУ). 

У СБУ пояснили, що підставами для заборони перетинати кордон стали заяви Кіркорова, в яких він висловлювався на підтримку анексії Криму Росією, а також наполягав на тому, що окупований півострів – це частина Росії.

Втім, вже 27 червня прізвище Кіркорова зникло з переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці Україні. У Мінкульті заявили, що виключили Кіркорова зі списку осіб нон грата за поданням СБУ.

Водночас у СБУ заявили, що виключення Кіркорова з переліку осіб, які загрожують нацбезпеці України, нібито було необхідним через наявність судових прецедентів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua