• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кличко обіцяє у четвер відкрити в Києві новий автовокзал

Реклама на dsnews.ua
У Києві завтра відбудеться відкриття нового сучасного автовокзалу "Теремки"

Як передає "ДС" сміття посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації, це перший в Україні об'єкт в системі транспортної інфраструктури, фінансування якого здійснювалося за рахунок приватного інвестора.

Очікується, що відкриття автовокзалу "Теремки" допоможе розвантажити транспортну інфраструктуру міста на 30-40%, звільнити центр столиці від заторів, поліпшить екологічну ситуацію у столиці.

Зазначимо, що для зручності пасажирів планується, що від автостанції "Теремки" за адресою: Кільцева дорога, 1-Л, курсуватиме безкоштовний автобус до метро.

На автостанції "Теремки" передбачається 20 платформ прибуття/відправлення. Пропускна здатність автостанції складе 8,5 тис. пасажирів на добу, кількість запланованих рейсів - 213. Планується, що зал очікування зможе вміщати 400 пасажирів.

Раніше директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель заявив, що даний автовокзал буде в приватній власності і буде приносити щорічно в міський бюджет близько 200 тис. грн.

За його словами, приватна власність автостанції - більш вигідна схема для міста, оскільки не витрачаються кошти на облаштування автовокзалу та оплату праці персоналу. В той же час місто отримає 57 млн грн пайової участі і близько 200 тис. грн у вигляді податків на землю і податків на підприємницьку діяльність".

Очікується, що після запуску автостанції "Теремки" буде закрито Центральний автовокзал на Московській площі.

    Реклама на dsnews.ua