• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кличко розповів, що за цей рік в експлуатацію у Києві введено 5 дитсадків, а ще 3 відкриють до кінця року

Реклама на dsnews.ua
В цьому році в столиці вже ввели в експлуатацію 5 комунальних дитсадків - один новий, інші - після повної реконструкції. Ці дошкільні заклади відвідують 780 дітей

До кінця 2018-го планують відкрити ще 3 саду - всього на 525 місць. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки нового корпусу дитячого садка №486 у Подільському районі, який з літа вже приймає дітей, повідомляє "ДС" з посиланням на його прес-службу.

За словами мера, з 2014 року загальна чергу дітей у садочки Києва зменшилася в 3,5 рази. Сьогодні в черзі на зарахування в дитсадки знаходиться більше трьох тисяч дітей від 3 до 5 років.

Добудова корпусу дитячого садка №486, який почали будувати ще в 1988 році і незабаром припинили, дозволила створити в дошкільному закладі додатково три групи на 45 місць. Тепер сюди ходять 265 дітей і навіть є вільні місця. Також у дітлахів з'явився сучасний спортзал, відновили в садку та медичний блок.

"Групи оснащені всім необхідним для розвитку дитини. - Сучасні меблі, технологічне обладнання, багато іграшок, - зазначив Кличко. - Також тут нові всі комунікації - під електрику, водо - і теплопостачання, встановили сучасні енергозберігаючі лампи", - сказав мер столиці.

За його словами, зараз в Києві 627 установ дошкільної освіти різних типів та форм власності. З них 568 установ комунальних, 14 відомчих і 44 приватних. В них навчається та виховується майже 113 000 дітей.

Також в електронну систему запису до установи дошкільної освіти додали нову функцію "Система інформування батьків про наявність вільних місць у дитячих садках".

"Наше завдання - щоб наші діти навчалися та виховувалися в сучасних навчальних закладах. Тому дитсадки, які здаються в експлуатацію, повинні відповідати всім сучасним стандартам. Крім того, до якості робіт, здійснених в садках, не повинно бути претензій. Це відповідальність наших підрядників. І ми уважно за цим слідкуємо", - заявив Кличко.

Міський голова зазначив, що в 2018 році на освіту з міського бюджету виділили 13 млрд. грн, що майже на 2,7 млрд грн більше ніж у 2017 році. За чотири роки у столиці було побудовано або повністю реконструйовано 19 дитячих садків і 7 шкіл.

    Реклама на dsnews.ua