• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Кличко розповів про плани по реконструкції моста Патона (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Києві після завершення проєктних робіт зможуть почати роботи по реконструкції моста Патона. Місто, нарешті, отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, передає "ДС".

"Міст Патона ввели в експлуатацію в 1953 році. І за цей час ремонт здійснювали один раз. — У 2004 році на мосту демонтували трамвайні колії і оновили дорожнє покриття. І з тих пір поточні ремонтні роботи відбувалися тільки на окремих ділянках мосту. Міст знаходиться в аварійному стані. І вже найближчим часом ми зможемо здійснити проєктування і почати роботи по його реконструкції. Місто нарешті отримало для цього всі необхідні погодження від державних органів, — сказав Кличко. — Хочу відзначити, що повністю перекривати рух ми не будемо. Тому що міст Патона — це одна з важливих транспортних артерій, що зʼєднують правий берег з лівим. Коштуватиме повна реконструкція, за попередніми підрахунками фахівців, близько 7 млрд гривень", — повідомив Кличко.

Він також зазначив, що передбачена заміна залізобетонної монолітної плити на сучасну — зі сталі. Що значно полегшить конструкцію мосту.

"Планом реконструкції передбачена і додаткова смуга руху. Тобто, в загальному, їх буде вісім. Точно буде прибрана реверсна смуга, через яку на мосту трапляється чимало ДТП. Влаштують також сучасне барʼєрне огородження між напрямками руху. Облаштують велодоріжки. Завдяки здійсненню масштабних робіт міст в найближчі роки отримає нове життя", — зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталія Кличка заявив, що чутки про нібито повне закриття з 1 жовтня шкіл і дитячих садів у Києві не відповідають дійсності.

    Реклама на dsnews.ua