• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Кличко: Крапку в конфлікті навколо будівництва на Осокорках має поставити Містобудівна рада

Крапку в конфлікті навколо будівництва на Осокорках має поставити Містобудівна рада. До того, як він прийме рішення, ніяких робіт на об'єкті відбуватися не повинно
Реклама на dsnews.ua

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час зустрічі з представниками забудовника, громадськими активістами та керівниками профільних департаментів КМДА, передає "ДС" з посиланням на прес-службу політика.

"Ключове питання - якщо починається будівництво житла, має бути врахована наявність всіх інфраструктурних об'єктів поруч. Парки відпочинку, сади, школи - все це повинно бути передбачено і побудовано в першу чергу. Кожен мешканець повинен знати, як буде виглядати після район забудови. І головне - ми повинні насамперед враховувати інтереси суспільства", - заявив Кличко.

Забудовник апелює тим, що має дозвільні документи на будівництво. Але мер звернувся до представників компанії-забудовника з проханням зробити детальний макет забудови цієї території з урахуванням інтересів суспільства навколишніх мікрорайонів.

"Макет повинен бути представлений саме на Містобудівній раді, фахівців, громадськості, активістам. Я неодноразово зустрічався з представниками громадськості, так і з представниками забудовника. І завжди говорив, що компроміс у цій ситуації ми можемо знайти тільки під час дискусії, - зазначив Кличко. - Є люди, які вже вклалися в це будівництво, і хочуть отримати свої квартири. Але, без згоди громади ми не можемо продовжувати будівництво", - підкреслив мер.

Він закликав усі сторони дотримуватися законності та діяти виключно у правовому полі. А також не використовувати цю ситуацію для отримання сумнівних політичних дивідендів.

Нагадаємо, під час останнього засідання земельна комісія Київради підтримала проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки із забудовником "Контактбудсервис" на Осокорках. Профільний департамент наполягає, що компанія - забудовник "Контактбудсервис" повинен міському бюджету 65 млн гривень за оренду землі. А освоєння ділянки повинні були почати ще до 2008 року.

    Реклама на dsnews.ua