• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Команда AMS agency влаштувала космічну тусовку з клієнтами з нагоди свого 5-річчя

Команда AMS agency відсвяткувала своє 5-річчя разом із клієнтами: космічна тусовка з елементами історії і буднів агентства була покликана показати, що Діджитал не має кордонів, а креативність рішень може бути нескінченною, як сам Всесвіт

Реклама на dsnews.ua

"Космос, як тема для свята, – не просто слідування тренду, – сказала засновник агентства AMS Марина Колєснікова. – Наша "галактика" має багато складових, але головне, що її наповнює, – це наші клієнти, вони – наші зірки! Зірки, які мають різну величину, різне сяйво, різний потенціал, але ми любимо, поважаємо і цінуємо їх усіх. У агентства AMS багато зіркових клієнтів і працівників, а об'єднує нас одна мета – робити крутий діджитал".

Космос був у всьому: починаючи із запрошення і закінчуючи декором святкового торта. Гості в різних містах України отримали запрошення з рук космонавта в сріблястому скафандрі. Міні-листівки з QR-кодом були прикріплені до повітряних куль у вигляді планети Земля і вели на лендінг із зазначенням, де і коли стартує святковий політ.

Особлива атмосфера огортала гостей уже з перших хвилин свята: щоби потрапити на "космічний корабель", їм треба було пройти крізь лазерні ґрати, які фактично стали першою фотозоною. Всім охочим пропонували доповнити космічний образ неоновою прикрасою. Головна фотозона була виконана у вигляді місячного пейзажу, на небосхилі якого видно планету AMS і сяяли зірки.

"Ми не пропонуємо шаблонних рішень!" — написано на сайті AMS agency. Цей девіз агентства знайшов своє відображення і в сценарії свята. Щоби розважити гостей і при цьому цікаво розповісти історію агентства, креативна команда підготувала унікальний імерсивний спектакль. Яскравим доповненням свята стали виступи артистів.

Відкриваючи вечір, засновниця AMS agency привітала гостей і колег із 5-річчям агентства. Особливу подяку вона висловила клієнтам, які з агентством уже кілька років.

"Основний пул наших клієнтів – це не клієнти одного року. Основні наші контракти – це три-чотирирічна співпраця. І я вам мегавдячна, тому що знаю, як хвилююче було бути першими, повірити новому агентству, побачити його потенціал. Я щиро вірю, що ми будемо продовжувати розвиватися і приносити вам круті результати", – сказала Марина Колєснікова.

Вона також подякувала новим клієнтам і побажала всім, а також партнерам і команді AMS нових зіркових досягнень і щастя.

Щоби привітати AMS agency з 5-річчям, до Києва приїхали гості з різних міст України. Відеопривітання звучали від клієнтів і партнерів із Узбекистану і Казахстану.

За 5 років роботи AMS клієнтами агентства стали майже 110 компаній із України, Молдови, Узбекистану та Швейцарії. А кількість співробітників зросла в 10 разів. Сьогодні в AMS agency працюють 50 крутих спеціалістів.

"Найбільше мене надихає те, що поруч знаходяться люди, які так само горять темою digital, як і я, і готові з сяючими очима вивчати нове, експериментувати, вирішувати сміливі завдання і реалізовувати круті проєкти. З такою командою можна все!" – зазначила Марина Колєснікова.

У вересні 2021 року компанія відкрила своє представництво в Казахстані і вже отримала першого клієнта в цій країні. У планах агентства на наступний рік – вихід на ринок іще однієї країни.

    Реклама на dsnews.ua