• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Комісія Кабміну рекомендувала перенести канікули в школах і "закрити" ВНЗ

Реклама на dsnews.ua

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 12 жовтня прийняла рішення рекомендувати установам загальної середньої освіти встановити канікули з 15 по 30 жовтня 2020 і перевести ВНЗ на дистанційне навчання

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Кабінету міністрів, передає "ДС".

"Комісія прийняла рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації. Також рекомендовано закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року на дистанційну форму навчання", — йдеться в повідомленні.

При цьому студенти мають виїхати з гуртожитків. Однак ця норма не стосується сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, студентів з тимчасово окупованих територій та "червоних" карантинних зон, іноземних громадян та осіб без громадянства, а також тих, хто поєднує навчання з роботою.

Як повідомляла "ДС", Міністерство охорони здоровʼя ініціюватиме продовження карантину до 31 грудня.

    Реклама на dsnews.ua