• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Компанія SmartPayments (ExFrame, OU) відкрила офіс в Києві і буде співпрацювати з Мінціфри

Компанія ExFrame, що працює в сфері фінансових технологій платіжних рішень під брендом SmartPayments для оплат онлайн-ігор і інших сервісів, вийшла на український ринок, відкривши 1 жовтня своє представництво в Києві в бізнес-центрі, розташованому на вул. Володимирській, 77-А

Реклама на dsnews.ua

В Україні компанія ExFrame вже уклала партнерські угоди з ПриватБанком і IBOX BANK (АТ "АЙБОКС БАНК"), повідомляє пресслужба компанії.

За словами директора з розвитку компанії Марка Парта, основний фокус розвитку компанії, в тому числі на українському ринку, буде робитися на онлайн-іграх, які розповсюджуються по системі "free-to-play", моментальних платежах з різними сервісами і т.д. Також компанія має намір співпрацювати з Міністерством цифрової трансформації України з питань легалізації криптовалюти і розвитку України в цифровій сфері.

SmartPayments є офіційним представником в Україні таких великих розробників і видавців комп'ютерних ігор, як Innova і Gajin, а також успішно працює з такими партнерами на ринку СНД у сфері онлайн-ігор і розваг, як Galaxy, Pearl Abyss, 4Game, Gaijin, Warthunder, Innova, в ігри яких грають десятки мільйонів користувачів по всьому світу. Компанія працює з платіжними системами Visa і Mastercard.

У компанії ExFrame вже є профільна ліцензія, яка дозволяє проводити будь-які операції з купівлі та продажу цифрових валют, будь-які види обміну цифрових валют, а також випуск власних електронних грошей. Компанія також випустила власну цифрову валюту SmartCoin, підтримувану протоколом ERC20.

ExFrame також отримала профільну ліцензію в Канаді і планує зайняти не менше 25% ринку цієї країни по оплатах онлайн-ігор до кінця року.

    Реклама на dsnews.ua