• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кому не можна послаблювати карантин: МОЗ поділився новими даними по областях

Реклама на dsnews.ua

Станом на сьогодні, 13 липня, сім регіонів України не відповідають критеріям МОЗ для переходу на наступний етап ослаблення карантинних заходів в країні

Про це свідчать дані прес-служби МОЗ, передає "ДС".

Згідно з цими даними, не готові до ослаблення карантину Вінницька, Волинська, Донецька, Закарпатська, Рівненська, Харківська та Чернігівська області.

Дані за певними критеріями з АР Крим і р. Севастополь відсутні.

У МОЗ нагадують, що регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається той, в якому є одна з таких ознак: завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, перевищує 50%; середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше, ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 складає більше 11%; показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 перевищує 10%.

Посилення протиепідемічних заходів застосовується і припиняється на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації в регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів згідно даних, опублікованих на офіційному сайті міністерства охорони здоров'я.

Як повідомляла "ДС", за минулу добу в Україні виявили 612 нових випадків зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих досягло 54 133.

    Реклама на dsnews.ua