• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Конференція Digital Start Day: Адаптуємося до нових реалій в 2021 році

28 січня з 10.00 до 17.00 пройде безкоштовна онлайн-конференція Digital Start Day, щоб відповісти на всі питання, які хвилюють новачків і тих, хто тільки придивляється

Безкоштовна онлайн-конференція Digital Start Day
Безкоштовна онлайн-конференція Digital Start Day
Реклама на dsnews.ua

2020 показав всю важливість і актуальність інтернет-професій — часи непередбачуваності практично не позначилися на зайнятості SMM, PPC, email, таргетологів, лінкбілдерів, SEO, контент-маркетологів та інших digital-фахівців. Чому це так, і як довго digital-професії будуть актуальними? Чим саме займається кожен з фахівців? Які обовʼязки та відмінності? Яка з цих професій підходить саме тобі?

На конференції виступлять 13 провідних спікерів з ТОП-компаній українського digital — Webpromo, eSputnik, Signum, Kiwi agency, B91 Targeting Agency, Refer.ru та інших. Кожен з них готовий поділитися власними відкриттями і дослідженнями актуальності професії зсередини, розповісти, як проходили шлях від джуніора до топових позицій, скільки можна заробити спочатку і яких фінансових висот можна досягти.

Актуальна інформація та особистий досвід спікерів зорієнтують початківців у тому, яку професію обрати, як розвиватися і як отримати першу роботу. Крім того, топові фахівці розкажуть, як напрацювати досвід і використовувати його, щоб не застрягти в позиції "вічного джуна".

Слухачів конференції чекають 7 годин унікального контенту зсередини інтернет-професій — особисті спостереження, дослідження, прогнози, настанови і, звичайно, натхнення.

Зареєструйтесь на конференцію Digital Start Day і приймайте участь в зручному онлайн-форматі — дивіться в будь-якій точці світу з будь-якого пристрою з можливістю отримати відповіді на свої питання в реальному часі.

Крім цього, всі зареєстровані слухачі отримають запис конференції та презентації спікерів, сертифікат про участь у конференції, подарунки від партнерів, сертифікат на 1000 грн для навчання на курсах WebPromoExperts, і бонус — запис семінару.

Зареєструйтеся та встигніть дізнатися більше про актуальні digital-професії в 2021 році!

    Реклама на dsnews.ua