• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Коронавірус і КПВВ: Окупанти придумали нову страшилку для жителів ОРДО

Реклама на dsnews.ua

Так званий "голова народної ради ДНР" Володимир Бідевка безпідставно звинуватив Україну в катастрофічному рівні смертності від COVID-19

Дані звинувачення представник окупаційної влади ОРДО зробив, коментуючи заклики президента України відкрити всі КПВВ на лінії розмежування, передає "ДС" із посиланням на ОстроВ.

За його словами, на тлі стрімкого зростання на території України показників смертності "робота пунктів пропуску є прямою загрозою життю і здоров'ю громадян".

"Ми розуміємо, що видимість "розчахнутих воріт" між (окупованим — "ДС") Донбасом і (вільною — "ДС") Україною — це пастка. Запрошення на страту в самому прямому сенсі цього слова", — намагається Бідевка залякати жителів ОРДО високою смертністю від коронавірусу в Україні.

Насправді саме окупована частина Донецької області демонструє неухильне зростання рівня смертності від CОVID-19. Так, в Україні в цілому коефіцієнт смертності становить 1,77%, а на підконтрольній території Донецької області — 1,3%. У цей же час в ОРДО, згідно "офіційними" і, з великою часткою ймовірності, заниженими даними цей показник перевищив 9%.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua