• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Коронавірус: у ЦГЗ повідомили, що план розгортання мобільних госпіталів уже готовий

Реклама на dsnews.ua

В Україні вже підготовлено план розгортання додаткових госпіталів для пацієнтів з коронавірусом, проте мобільні госпіталі будуть задіяні тільки в крайньому випадку

Про це в коментарі РБК-Україна заявив в.о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін, передає "ДС".

За його словами, питання розгортання мобільних госпіталів у великих приміщеннях або на площах обговорювалося ще з березня. У них могли б визначати пацієнтів з COVID-19 для подальшої госпіталізації в залежності від їх стану.

"І в березні було прийнято рішення, щоб це був крайній захід, коли не буде витримувати система охорони здоров'я або ліжковий фонд буде нездатний утримувати таку кількість пацієнтів. Перелік таких установ, які можуть бути пристосовані або використані, є. І є план розгортання (госпіталів, — ред.). Перелік таких установ є конкретно по кожному місту і кожній області, в міській або обласній раді", — зазначив Кузін.

Він також додав, що не впевнений, що на сьогодні остаточно затверджено вимоги до мобільних госпіталів, але такі рекомендації готувалися.

"Те, що ми бачимо зараз, — поки досить лікарень, які ми можемо розгортати в ході другої і третьої хвилі, але виключати таку можливість не можна", — пояснив Кузін.

    Реклама на dsnews.ua