• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Коронавірусний" мер Миколаєва не підтримує карантин вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

Міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич побоюється, що карантин вихідного дня вдарить по міському бюджету і пропонує замість нього відмовитися від великих вечірок і свят, а в закладах з персоналом спілкуватися виключно в масках

Про це йдеться в повідомленні Сенкевича в Facebook, передає "ДС".

"Я проти "карантину вихідного дня". Коронавірус поширюється незалежно від часу і місця. А такі жорсткі заходи безпеки значно "вдарять" по наступному бюджету нашого міста. Нагадаю, що за час жорсткого карантину Миколаїв втратив 100 мільйонів гривень з власної доходної частини. Але якщо бюджет міста можна врегулювати (на щось зменшити витрати, десь заощадити, скоротити фінансування програм), то бізнес просто не витримає такої напруги", — написав Сенкевич.

За його словами, представники готельно-ресторанного бізнесу стверджують, що якщо їх заклади будуть закриті на карантин вихідного дня, то і сенсу працювати взагалі немає.

"Однак і противитися державним заходам протидії коронавірусу я не можу, адже в них теж є логіка. Навесні уникнути великої кількості захворюваності вдалося саме завдяки жорсткому карантину. Фактично сьогодні місцева влада знаходиться на роздоріжжі між коронавірусом і коронакризою. Тому ми повинні вибрати третій шлях — золоту середину", — вважає Сенкевич.

Замість введення карантину вихідного дня мер запропонував "уникати гучних вечірок і великих свят в закладах харчування, скоротити кількість місць за столом, працювати до 22:00".

Ці пропозиції місцева влада спрямує на розгляд в обласну і державну комісії ТЕБ та НС.

Нагадаємо, 9 листопада мер Миколаєва Олександр Сенкевич повідомив, що у нього виявили коронавірус і вже розвинулася пневмонія.

    Реклама на dsnews.ua