• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Криворізькі шахтарі з'їхалися під Раду і влаштували довгостроковий страйк (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У вівторок, 15 вересня, 45 жителів Кривого Рогу, серед яких є і співробітники "Криворізького залізорудного комбінату", влаштували акцію протесту під будівлею українського парламенту

Відповідне відео опублікував голова Незалежної профспілки гірників, нардеп Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

За слова протестуючих, вони приїхали до Києва, щоб розповісти нардепам про шахтарів, які страйкують під землею 13 добу в Кривому Розі.

Також криворіжці заявили, що вирішили залишитися мітингувати під Радою на невизначений термін, поки не поспілкуються з народними депутатами.

Як повідомляла "ДС", 8 вересня 2020 року гірники шахт "Батьківщина", "Гвардійська", "Тернівська" і "Жовтнева" залишилися під землею на знак протесту і вимагали збільшення зарплат, поліпшення умов праці. У протесті брали участь 393 шахтаря.

Після цього премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що держава може стати посередником між працівникам приватних шахт «Криворізького залізорудного комбінату» і керівництвом підприємства.

14 вересня 195 гірників шахт Криворізького залізорудного комбінату продовжували протест, а вночі на "Жовтневу" приїжджала "швидка".

    Реклама на dsnews.ua