• EUR 42.5
  • GBP 49.7

Кривавий ЧС-2018: Бельгія розгромила Туніс 5:2 і вийшла в плей-офф

Сьогодні, 23 червня, збірна Бельгії з розгромним рахунком 5:2 обіграла національну команду Тунісу в рамках групового етапу Чемпіонату світу з футболу

На 7 хвилині з пенальті рахунок відкрив гравець бельгійської команди Еден Азар, повідомляє "ДС".

На 16 хвилині Ромелу Лукаку (Бельгія) подвоює перевагу своєї команди в рахунку точним ударом у нижній кут з-за меж штрафного.

На 18 хвилині Ділан Броня (Туніс) відіграв один м'яч. Удар головою після подачі зі штрафного змусив капітулювати Куртуа.

На 45+2 хвилині Ромелу Лукаку (Бельгія) вийшов один на один з голкіпером. Удар з носка над голкіпером - м'яч у сітці: 3:1.

На 51 хвилині Еден Азар (Бельгія) перекинув м'яч над голкіпером і другим дотиком відправив його у сітку - 4:1.

На 90 хвилині Міші Батшуайи (Бельгія) в підкаті зловив м'яч після подачі з флангу і -переправив його у ворота-5:1.

На 90+2 мінет Вахби Хазрі зі збірною Тунісу все-таки забив! Переправив він м'яч у сітку після передачі з флангу від партнера.