Кубок України: "Динамо" повернуло собі трофей, обігравши "Ворсклу" по пенальті

Переможцем Кубка України з футболу сезону 2019/2020 після серії пенальті стало київське "Динамо", яке обіграло полтавську "Ворсклу"

"Динамо": Георгій Бущан - Віталій Миколенко, Артем Шабанов, Олександр Сирота, Томаш Кендзьора - Сергій Сидорчук, Володимир Шепелєв (Олександр Андрієвський, 117), Віталій Буяльський (Микола Шапаренко, 99) - Карлос Де Піна, Георгій Цитаишвили (Віктор Циганков, 60) - Беньямін Вербич.

"Ворскла": Дмитро Різник - Ігор Пердута, Володимир Чеснаков, Альюн Ндіайє, Вадим Сапай - Олександр Скляр (Едін Шехич, 95), Давид Пуцлін, Найджел Якуба (Євген Опанасенко, 73), Ібрахім Кані - Владислав Кулач (Луїзао, 76), Микола Степанюк (Володимир Баенко, 115).

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

Рахунок був відкритий вже на 11-й хвилині, коли Степанюк "розпечатав" ворота киян.

"Динамо" відігралося вже на 28-й хвилині, коли Вербич точним ударом вразив ворота суперника.

Нічийний рахунок зберігся до кінця основного часу. Після чого було ще два додаткові тайми. Але рахунок на табло не змінювався, і переможця визначила серія пенальті.

7:7. Шапаренко.

Голкіпери відбили пенальті у виконанні Сапая і Миколенка.

Баенко пробив вище воріт.

8:7. Шабанов.

"Динамо" востаннє вигравало Кубок України сезону 2014/2015. Також у серії пенальті 5:4 столичний клуб обіграв донецький "Шахтар". Кияни виграли свій 12-й Кубок України.

Полтавська "Ворскла" виграла Кубок України в сезоні 2008/2009, обігравши донецький "Шахтар" з рахунком 1:0.