• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Культові ARTBAT і HOSH виступлять в Osocor Residence

11 червня в Osocor Residence в Києві виступлять всесвітньо відомі ARTBAT і HOSH

Реклама на dsnews.ua

В цьому році дует ARTBAT підготували свіжі треки, і гості резиденції літнього відпочинку в Києві Osocor Residence отримають шанс почути їх першими.

"ARTBAT уже викарбували своє творче ім’я на алеї музичної слави. Кожен їхній виступ на найгучніших фестивалях світу: Awakenings, Tomorrowland, Loveland, Fusion, ADE, EDC та DGTL — захоплює та отримує лише схвальні відгуки від гурманів електронного саунду по всіх куточках планети. Значить, сумніви зайві: вечір техно в Osocor Residence приречений стати сенсацією 2021 року", — повідомляють організатори.

Компанію ARTBAT складе німецький електронний продюсер та діджей HOSH — головне відкриття Diynamic Music і власник лейблу fryhide, під яким вийшли найвпізнаваніші треки ARTBAT — Tabu, Papillon і Aquarius. У своїй творчості HOSH звик до мультиформатних експериментів. Він взяв найкраще від техно, хаусу, та додав до цього переплітіння свій секретний інгредієнт, завдяки якому здіймаються сотні людей на танцполах усього світу.

"Про такі події мало просто почути або подивитися чужий прямий ефір в Instagram, — вважають організатори заходу: Їх потрібно сприймати наживо. Запамʼятайте: літо розпочинається 11 червня з ARTBAT і HOSH в Osocor Residence".

Подія у Facebook

Квитки на сайті.

    Реклама на dsnews.ua