• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

L'oréal Україна провела Diversity & Day Inclusion

Реклама на dsnews.ua
У l'oréal краса і різноманітність тісно пов'язані. Саме тому компанія, маючи портфель з 34 самими різноманітними брендами працює над задоволенням потреб усіх своїх споживачів і цінує індивідуальність кожного

Щороку в грудні l'oréal Україна проводить Diversity & Inclusion Day - день, присвячений толерантності, розуміння, що всі ми - особистості та індивідуальні у своєму світогляді, поведінці і переконаннях і все це в жодному разі не заважає нам ефективно співпрацювати і взаємодіяти.

Є три основні теми, на які спрямований Diversity & Inclusion Day - питання терпимості і допомоги людям з обмеженими можливостями (особам з інвалідністю), питання гендерної рівності, питання соціального та етнічного походження.

У цьому році 6 грудня Diversity & Inclusion Day 2017 був присвячений останній темі - ми говорили про осіб з інвалідністю, а конкретніше - були запрошені два спікера Олександра Кутас - перша фотомодель з інвалідністю в Україні, яка є громадським діячем та радником мера Дніпра по доступності міської інфраструктури та Олексій Федина - український плавець, п'ятиразовий чемпіон і восьмикратний призер літніх Паралімпійських ігор, заслужений майстер спорту України. Спікери говорили про своє життя і про свій шлях до успіху, про перешкоди, які вони зустріли і зустрічають на цьому шляху.

Головною ж темою було обговорення того, з чого можна почати простій людині, щоб допомогти людям з інвалідністю відчувати себе повноцінними членами суспільства.

    Реклама на dsnews.ua