• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Латвієць намагався вивезти з України комплектуючі до бойової зброї

Громадянин Латвії намагався незаконно вивезти з України комплектуючі до бойової зброї, військове екіпірування та амуніцію

Реклама на dsnews.ua

Іноземця затримали у пункті пропуску "Грушів", повідомляє "ДС" з посиланням на прес-центр Державної прикордонної служби України.

Оглядова група провела поглиблену перевірку автомобіля "Фольксаген", яким виїжджав з України у Польщу громадянин Латвії. У багажному відділенні транспортного засобу та серед речей водія прикордонно-митна група виявила майже шість з половиною сотень предметів військового призначення. Серед знайденого: ударно-спускові механізми до самозарядного карабіна Сімонова, руків’я до багнет-ножів, підсумки для гранат, шоломи тощо. Власник специфічного краму повідомив, що придбав його в Україні, бо захоплюється історичною реконструкцією.

В Нацполіцію прикордонники направили повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 263 ККУ "Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами". Латвієць вибув з пункту пропуску у супроводі поліцейських.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua