• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Лекхім" просить зареєструвати китайську COVID-вакцину, — ЗМІ

Українська фармацевтична компанія "Лекхім" подала документи на реєстрацію вакцини від коронавірусу виробництва китайської фірми Sinovac

Реклама на dsnews.ua

Угода між "Лекхім" і Sinovac передбачає поставку 5 млн доз вакцини від коронавірусу, в тому числі 1,9 млн доз за схемою державних закупівель, в першій половині 2021 року, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

Українська фармкомпанія планує доставити першу партію вакцини до кінця березня, хоча це може бути відкладено до початку квітня через нормативні обмеження.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня 2020 року Міністерство охорони здоров'я уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Україна отримає першу партію вакцини протягом 30 днів після її реєстрації.

12 січня бразильський Інститут Бутантан уточнив дані про ефективність вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac, яку хоче закупити Україна. За даними університету, загальна ефективність вакцини виявилася близько 50,4%.

    Реклама на dsnews.ua