• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Lida Lee стане зірковою гостею вар'єте "Рояль"

Lida Lee виступить з сольним номером у еротичному вар'єте "Рояль" 5 серпня

Реклама на dsnews.ua

Організатори еротичного варʼєте "Рояль" запрошують на щотижневе шоу в Caribbean Club Concert Hall. Найближчим часом насолодитися мистецтвом варʼєте гості зможуть: 5, 13, 20, 27 серпня, 3, 10, 17 та 24 вересня. Придбати квитки можна на сайті.

Також для гостей шоу готують сюрприз. "Відкриття року" по версії музичної премії YUNA-2021 Lida Lee стане зірковою гостею та виступить з сольним номером у варʼєте 5 серпня.

"Варʼєте "Рояль" — це любов! Майже два роки тому я співала в цьому шоу, а сьогодні з особливим тремтінням, готую акустичну версію моєї пісні "Пойми" і з нетерпінням чекаю нашої зустрічі", — поділилася Lida Lee.  

Нагадаємо, що відверте та видовищне шоу "Рояль" відбувається в Caribbean Club Concert Hall, починаючи з 2019 року. За цей час вар'єте підкорило тисячі глядацьких сердець.

"За красивою картинкою, котра відбувається на сцені, стоїть величезна команда професіоналів, закоханих у свою справу. Кожен номер має різний "характер", оскільки над шоу працювали 3 хореографи-постановники: Катерина Тришина, Світлана Черниш та я (Анна Паламарчук). Потрудитися довелося всій команді. Наші вокалістки багато танцюють і роблять складні трюки, поєднуючи це з вокалом — на кожному шоу всі композиції виконуються на живо під акомпанемент рояля Олексія Боголюбова - музичного продюсера шоу. Балет NC-17 ShowBallet не просто танцює, танцівники перевтілюються в акторів, в кожній сцені проживають і розповідають історії глядачам на рівні з головним актором шоу — Кирилом Ганіним. Шоу вийшло навіть більш різноманітним та яскравим, ніж ми очікували. Вся команда працювала супер професійно, і зробила все можливе і неможливе, щоб здивувати й захопити глядача!", — ділиться режисер та хореограф-постановник Анна Паламарчук.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua