• USD 39.4

Ліга Європи: "Динамо" вилетіло з турніру після домашнього розгрому від "Челсі"

В рамках 1/8 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" на своєму полі програв лондонському "Челсі" з рахунком 0:5

Ця поразка стала для киян найбільшої домашньої невдачею в єврокубках, інформує "ДС".

На 6-й хвилині рахунок у грі відкрив Олів'є Жиру, який замкнув подачу з кутового.

На 34-й хвилині Маркос Алонсо дав Жиру в центр штрафного і той забив другий м'яч у зустрічі

Третій гол в доданий до першого тайму час забив Маркос Алонсо.

Олів'є Жиру оформив хет-трик на 59-й хвилині.

А 78-й хвилині завершив розгром господарів Хадсон-Одои.

Динамо (Україна) - Челсі (Англія) 0:5

Голи: 0:1 - 5 Жиру, 0:2 - 33 Жиру, 0:3 - 45 Алонсо, 0:4 - 59 Жиру, 0:5 - 78 Хадсон-Одои.

Динамо - Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Сидклей (Смирний, 81), Сидорчук (Че-Че, 65), Олександр Шепелєв (Андрієвський, 87), Гармаш, Циганков, Шапаренко, Кендзьора.

Челсі - Аррисабалага, Рюдігер, Алонсо, Дзаппакоста (Аспілікуета, 69), Крістенсен, Лофтус-Чик, Ковачич, Вілліан (Педро, 74), Канте (Жоржиньо, 65), Хадсон-Одои, Жиру.

Попередження: Миколенко (61), Аспілікуета (73).

Перша гра в Лондоні також завершилася перемогою "Челсі" - 3:0.