Ліга Європи: "Шахтар" зіграв 2:2 з німецьким клубом (ВІДЕО)

В рамках 1/16 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" завершив результативною нічиєю (2:2) домашній матч проти німецького "Айнтрахта"

"Шахтар" перебував у меншості через вилучення Тараса Степаненка, інформує "ДС" з посиланням на Футбол 1/2.

Матч проходив у Харкові.

Мартін Хінтереггер вже на 7-й хвилині відкрив рахунок в матчі, після подачі зі штрафного, заробленого Тарасом Степаненко.

Вже на 9 хвилині Марлос реалізував пенальті за фол суперника на Мораес.

Вже на 11-й хвилині Тарас Степаненко отримав другу жовту картку і залишив донецьку команду в меншості.

Філіп Костич спочатку другого тайму вивів німецький клуб вперед після подачі Луки Йовича з флангу.

Тайсон на 67-й хвилині зрівняв рахунку після гольового пасу Жуніора Мораеса.

Шахтар (Україна) - Айнтрахт Ф (Німеччина) 2:2.

Голи: 0:1 - 7 Хінтереггер, 1:1 - 9, (пенальті) Марлос, 1:2 - 50 Костіч, 2:2 - 67 Тайсон.

Шахтар - П'ятов, Кривцов, Бутко, Хочолава, Ізмаїл, Коваленко (Малишев, 81), Алан Патрік, Марлос (Соломон, 69), Тайсон, Степаненко, Мораес (Болбат, 90).

Айнтрахт Ф - Трапп, Ндика, Хінтереггер, да Кошта, Хасебе, Фернандес (де Гузман, 82), Гачинович, Костіч, Роді (Віллемс, 46), Ребич, Йович.

Попередження: Степаненко (6), Фернандес (19), Кривцов (76), Гачинович (84).

Видалення: Степаненко (11).

Нагадаємо, в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи київське "Динамо" зіграло внічию з грецьким "Олімпіакосом" 2:2