• USD 39.5

Ліга Європи: "Шахтар" у Львові розгромив "Коньяспор"

У Львові відбувся матч 5-готура Ліги Європи, в якому донецький "Шахтар" приймав турецький "Коньяспор"

Як передає "ДС", гра завершилася розгромною перемогою "Шахтаря" з рахунком 4:0.

Вперше "гірники" реалізували свою перевагу вже на 10-й хвилині, коли гол у свої ворота забив гравець турецької команди Абдюлкерим Бардакджы, пише УНІАН.

Бернард навісив справа, воротар пішов на м'яч, але Бардакджы випередив його і підставив груди - м'яч влетів у порожні ворота.

А через 26 хвилин, на 36-й, перевага "гірників" у рахунку подвоїв бразилець Дентіньо. Його співвітчизник Бернард дав пас на хід Тайсона, той не став прискорюватися, почекав партнерів і видав пас у вільну зону. Набіг Дентіньо в дотик завдав обвідного удару під дальню штангу - 2:0.

У другому таймі на 66-й хвилині відзначився Едуардо Да Сілва, який довів рахунок до великого. Срна навісив зі штрафного справа, Едуардо вистрибнув вище всіх і головою з лінії воротарського пробив під дальню штангу.

А на 74-й хвилині удар Бернарда підбив підсумок цього матчу. Борячук зі своєї половини віддав пас на хід, Бернард стартував від центральної лінії, втік один на один і технічно перекинув вийшов з воріт голкіпера.

"Шахтар" - "Коньяспор" 4:0

Голи: Бардакчі, 10 (у свої ворота), Дентіньо, 36, Едуардо, 66, Бернард, 74

"Шахтар": Шевченко - Срна, Ордець, Кривцов, Матвієнко - Тайсон (Едуардо, 64), Малишев, Коваленко (Танковскій, 46), Бернард - Дентіньо, Борячук (Степаненко, 79)

"Коньяспор": Кырынтылы - Шахинер, Ай, Бардакчі, По - Мбамба, Чамдалы (Хутра, 16), Фындыклы, Хадзиахметович - Мілошевіч (Сонмез, 63), Хору (Байич, 83)

Попередження: Борячук, Коваленко, Срна, Степаненко

Таким чином "Шахтар" набрав 15 очок і продовжує йти без втрат у груповому турнірі Ліги Європи. Місце у плей-офф турніру - 1/16 фіналу, гірники забронювали собі ще за підсумками попереднього туру змагань.

Як раніше повідомляла "ДС", "Зоря" програла "Фенербахче" в Лізі Європи і залишилася на останньому місці в групі.