Ліга Європи: у Львові "Шахтар" розгромив бельгійський "Гент"

У Львові завершився матч 3-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому донецький "Шахтар" приймав бельгійський "Гент" і обіграв суперника з великим рахунком 5:0

Як передає "ДС", донеччани мали перевагу з самого початку гри і вже на 12-й хвилині втілили в гол.

Рахунок відкрив Віктор Коваленко. А на 30-й хвилині Факундо Феррейра вдруге вразив ворота гостей, оформивши цілком комфортну перевагу господарів поля в два голи.

Втім, зупинятися гірники не збиралися і на самому початку другого тайму збільшили його до великого. На 46-й хвилині відзначився Бернард. А в останні хвилини матчу Тайсон (74) забив четвертий гол і Максим Малишев (85) - п'ятий.

Таким чином, "Шахтар" здобув третю перемогу поспіль у Групі Н, набравши 9 очок і фактично забезпечивши собі вихід у весняний плей-офф, 1/16 фіналу турніру.